Studia artystyczne w Radomiu

Bogata oferta studiów artystycznych w Radomiu to przede wszystkim zasługa Wydziału Sztuki UTH. Przykładowe kierunki studiów to: grafika, sztuka mediów i edukacja wizualna.

Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny (UTH) to zdecydowanie największa uczelnia w Radomiu i to ona właśnie przygotowała ciekawe propozycje dla kandydatów preferujących studia artystyczne. Szczególnie usatysfakcjonowani mogą być kandydaci zainteresowani grafiką, sztukami wizualnymi oraz wzornictwem związanym z szeroko pojętą modą (odzież, obuwie, akcesoria). Więcej informacji dostarczy Ci poniższa lista kierunków studiów artystycznych w Radomiu.

Kierunki studiów artystycznych w Radomiu

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia artystyczne Radom. Interesujesz się sztuką zarówno w kontekście sztuk plastycznych lub muzycznych i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia artystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia