Psychologia – nowy kierunek studiów w UNS w Łodzi

Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi informuje, że otrzymała uprawnienia do prowadzenia studiów jednolitych magisterskich na kierunku Psychologia. Jeśli chcesz zdobyć wiedzę na temat natury człowieka oraz odkryć mechanizmy rządzące ludzką psychiką i zachowaniem – ten kierunek studiów będzie świetnym wyborem.

Studia trwają 10 semestrów i koncentrują się na szerokim spektrum zagadnień psychologicznych, zgłębianiu wpływu emocji i motywacji na działanie człowieka, analizach rozwoju osobowości i temperamentu, różnicach indywidualnych i relacjach międzyludzkich. Program studiów umożliwia rozwijanie umiejętności osobistych oraz kompetencji psychologicznych. Zapewnia interdyscyplinarne i kompleksowe przygotowywania do pracy na stanowisku psychologa w różnych przestrzeniach aktywności zawodowej oraz udzielania profesjonalnego wsparcia psychologicznego w odniesieniu do wybranej specjalności. Wybierz studia na kierunku PSYCHOLOGIA i zaplanuj indywidualną ścieżkę kariery.

PSYCHOLOGIA – studia jednolite magisterskie, specjalności:

Uczelnia oferuje również wariant skrócony studiów jednolitych magisterskich (w zależności od dotychczasowego wykształcenia, doświadczeń i planów zawodowych czas trwania studiów może ulec skróceniu nawet do 3 lat – 6 semestrów).

Zobacz inne propozycje studiów w UNS: Uczelnia Nauk Społecznych – kierunki studiów, rekrutacja 2021/2022

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia