Studia ŁódźStudia podyplomowe

Psychotraumatologia – Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi

Psychotraumatologia na UNS w Łodzi to 2-semestralne studia podyplomowe skierowane do osób, które uzyskały tytuł magistra psychologii, studiów humanistycznych lub medycznych.

Studia podyplomowe na kierunku Psychotraumatologia, które proponuje Uczelnia Nauk Społecznych w Łodzi, mają na celu przygotowanie absolwentów do profesjonalnej pracy z osobami, które przeżywają stres traumatyczny na skutek zdarzeń o różnorodnej etiologii i patogenezie, symptomatologii i konsekwencjach. Studia koncentrują się na rozwijaniu praktycznych umiejętności z obszaru diagnostyki, opiniowania oraz oddziaływania psychologicznego i społecznego wobec osób (dzieci, młodzieży, dorosłych) doświadczających traumy psychologicznej.

Studia skierowane są do osób, które uzyskały tytuł magistra psychologii, studiów humanistycznych lub medycznych. W szczególności do magistrów psychologii, lekarzy, terapeutów, pedagogów, funkcjonariuszy publicznych, pracowników socjalnych oraz wszystkim, którzy w swojej pracy codziennej mają lub będą miał kontakt z osobami, które doświadczyły traumy.

Studia umożliwiają Słuchaczom uzyskanie praktycznych umiejętności działania w instytucjach, których zadaniem i celem jest diagnostyka, opiniowanie oraz oddziaływanie psychologiczne i społeczne wobec osób (dzieci, młodzieży, dorosłych) doświadczających traumy psychologicznej.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

ZOBACZ RÓWNIEŻ: STUDIA PODYPLOMOWE – UCZELNIA NAUK SPOŁECZNYCH W ŁODZI

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia