Nowerekrutacja 2023Rekrutacja GdańskRekrutacja GdyniaRekrutacja na studiaStudia GdańskStudia GdyniaStudia społeczne

Rekrutacja! Stosunki międzynarodowe w AMW w Gdyni

Do 15 września potrwa jeszcze rekrutacja na studia I i II stopnia na kierunek Stosunki międzynarodowe w AMW w Gdyni. To doskonała propozycja dla przyszłych dyplomatów i geopolityków.

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni zaprasza na studia cywilne na kierunku Stosunki międzynarodowe (licencjackie – Dyplomacja; magisterskie – Geopolityka).

Kierunek ten istnieje w AMW od 2003 roku i jest jednym z najstarszych cywilnych kierunków w polskich uczelniach wojskowych. Akademia Marynarki Wojennej to obecnie jedyna uczelnia wojskowa w Polsce, gdzie realizowane są cywilne studia I i II stopnia na tym kierunku.

UWAGA! Zapisy do 15 września 2023 roku!

Do grona wykładowców kierunku Stosunki międzynarodowe zaliczają się zarówno pracownicy Akademii Marynarki Wojennej jak i praktycy oraz eksperci zewnętrzni, m.in. Jarosław Wolski – politolog, dziennikarz, publicysta oraz cywilny analityk zajmujący się wojskiem i obronnością, specjalizujący się w broni pancernej i przeciwpancernej, autor m.in. książki “Spokojnie o wojnie“, czy też kanału na YouTube “WoW – Wolski o Wojnie“.

Dyplomacja to praktyczna specjalność na Stosunkach Międzynarodowych, która jest adresowana do osób, które swoją przyszłość wiążą przede wszystkim z pracą w instytucjach rządowych, think tankach, mediach i firmach z obszaru handlu międzynarodowego.

Geopolityka to specjalność istniejąca od roku 2020. Adresowana do absolwentów studiów I stopnia, którzy aspirują do pracy w strukturach państwowych w obszarze bezpieczeństwa i obronności, ośrodkach analitycznych, mediach, firmach zajmujących komunikacją strategiczną i public relations.

Szczegółowe informacje: sm.amw.gdynia.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia