Kierunki studiów Siedlcerodzaje studiów SiedlceStudiaStudia biologiczneStudia Siedlce

Studia biologiczne i biotechnologiczne w Siedlcach

Interesują Cię studia biologiczne w Siedlcach? Tak, są dostępne w tym ośrodku akademickim. To przede wszystkim zasługa UPH. Proponowane kierunki studiów to: BIOLOGIA, BIOLOGIA SĄDOWA.

Siedlce nie należą do dużych ośrodków akademickich w naszym kraju, ale oferta studiów o charakterze biologicznym może spodobać się każdemu, kto polubił biologię na tyle, by podjąć studia biologiczne. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach przygotował dwie ciekawe propozycje z tego zakresu. Warto poznać szczegóły tej oferty!

Po studiach na kierunku biologia sądowa będziesz miał ugruntowaną wiedzę ogólnobiologiczną ze szczególnym ukierunkowaniem na umiejętność wykonywania ekspertyz sądowych, a techniki, narzędzia i sprzęt badawczy w postępowaniu dowodowym nie będzie miał przed Tobą tajemnic.

  • możesz zostać specjalistą w laboratorium kryminalistycznym albo, po uzyskaniu uprawnień, biegłym sądowym w zakresie badań materiału biologicznego.
  • będziesz mógł świadczyć usługi eksperckie, konsultingowe i opiniotwórcze.
  • studia na tym kierunku łączą wiedzę z wielu dziedzin, to unikatowy kierunek.

Po ukończeniu kierunku biologia znajdziesz pracę w laboratoriach analitycznych i diagnostycznych w kraju i na świecie. Z powodzeniem odnajdziesz się w placówkach ochrony przyrody i środowiska, będziesz mógł pracować w instytucjach dokonujących oceny jakości środowiska przyrodniczego oraz będziesz mógł aplikować o pracę w ośrodkach kultury i klubach sportowych, w charakterze animatora aktywności prośrodowiskowej i prozdrowotnej.

Uzyskaj szczegółowe informacje o kierunkach studiów, przygotowane przez prowadzącą je uczelnię:

Kierunki studiów biologicznych w Siedlcach 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia biologiczne Siedlce. Interesujesz się biologią, genetyką, mikrobiologią i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia biologiczne.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia