Studia ekonomiczne w Katowicach

Katowice – jeden z głównych ośrodków Górnośląskiego Ośrodka Przemysłowego – to nowoczesne miasto, w którym kwitną handel i usługi. Jest więc świetnym miejscem na studia ekonomiczne!

Kierunki ekonomiczne w Katowicach są prowadzone zarówno przez uczelnie państwowe, jak i niepubliczne, choć ze względu na niezwykle bogatą ofertę Uniwersytetu Ekonomicznego (prowadzącego aż 15 kierunków!) oferta tych pierwszych zdecydowanie dominuje. Poza ww. UE, z grupy uczelni państwowych również Politechnika Śląska oraz Uniwersytet Śląski umożliwiają zdobycie wykształcenia ekonomicznego. Osoby zainteresowane studiami w mniejszych grupach powinny pochylić się nad ofertami uczelni niepublicznych, czyli Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej oraz Wyższej Szkoły Bankowej.

Katowickie uczelnie umożliwiają zdobycie wykształcenia nie tylko na bardziej ogólnych kierunkach ekonomicznych. takich jak EKONOMIA czy FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, ale też na bardziej niszowych i wyspecjalizowanych, jak chociażby INFORMATYKA I EKONOMETRIA, GOSPODARKA CYFROWA czy MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI BIZNESOWE. Jest więc z czego wybierać!

Kierunki studiów ekonomicznych w Katowicach:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne w Katowicach.

Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia