Zarządzanie – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Na kierunku zarządzanie student zostanie przygotowany do pracy zarówno w charakterze specjalisty organizacji i zarządzania, menedżera średniego i wyższego szczebla, doradcy i konsultanta w organizacjach o charakterze gospodarczym lub publicznym, a także do prowadzenia własnej działalności.

Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Kierunek Zarządzanie oferuje również wiele specjalności z zakresu zarządzania, zasobów ludzkich oraz marketingu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a następnie do wyboru tej, która najlepiej odpowiada zainteresowaniom i predyspozycjom Studenta. 

Studenci kończąc kierunek Zarządzanie dysponują umiejętnościami praktycznego wykorzystania narzędzi, metod i technik menedżerskich, analizy i diagnozy procesów zachodzących w przedsiębiorstwie i jego otoczeniu, umiejętnościami komunikacyjnymi potrzebnymi do skutecznego przywództwa, rozwiązywania konfliktów i negocjacji. Absolwent potrafi inicjować działania i podejmować wyzwania, działając samodzielnie i w zespołach.

Specjalności na kierunku Zarządzanie:

  • Marketing
  • Zarządzanie w usługach
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Zakończenie studiów związane jest z przygotowaniem pracy licencjackiej, która ma charakter projektu – rozwiązania problemu w zakresie zarządzania. Uzyskane wyniki pracy staną się skutecznym argumentem w rozmowach kwalifikacyjnych z pracodawcą i mogą być przedmiotem konkursów w zakresie studiowanego kierunku.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia zarządzanie Katowice. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Źródło; opis kierunku na stronie Uczelni :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia