Studia ekonomiczne w Łodzi

Łódź, jako dynamicznie rozwijające się nowoczesne miasto, jest świetnym miejscem na zdobycie wykształcenia ekonomicznego. Zobacz, jakie kierunki ekonomiczne mają w ofercie uczelnie trzeciego największego miasta w Polsce!

Ofertę studiów ekonomicznych w Łodzi zdecydowanie zdominował Uniwersytet Łódzki, prowadzący aż 18 kierunków na dwóch wydziałach: Zarządzania oraz Ekonomiczno-Socjologicznym. Studia ekonomiczne mają w swej ofercie również uczelnie niepubliczne: Akademia Humanistyczno–Ekonomiczna, Wyższa Szkoła Finansów i Informatyki im. prof. Janusza Chechlińskiego, Społeczna Akademia Nauk oraz Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania, oferujące studia w mniejszych grupach i potencjalnie większą elastyczność grafiku zajęć.

Dzięki bogatej ofercie w Łodzi można zdobyć nie tylko ogólne wykształcenie w dziedzinie biznesu na kierunkach EKONOMIA i FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, ale również specjalistyczną wiedzę w bardziej niszowych dziedzinach finansowych, np. INWESTYCJE I NIERUCHOMOŚCI, CYFRYZACJA I ZARZĄDZANIE DANYMI W BIZNESIE, AUTOMATYZACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH, czy nawet zupełnie unikalnie brzmiące EKOMIASTO. Oferta jest więc naprawdę bardzo bogata!

Kierunki studiów ekonomicznych w Łodzi:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia ekonomiczne w Łodzi.

Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Zajrzyj na stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia