Studia ekonomiczne w Opolu

Podjęcie studiów ekonomicznych to świetny pomysł na pierwszy krok ku karierze w dynamicznej branży finansowej. Zobacz, jakie możliwości studiowania na kierunkach ekonomicznych dają Ci opolskie uczelnie!

Studia ekonomiczne w Opolu oferują przede wszystkim uczelnie państwowe: Politechnika Opolska i Uniwersytet Opolski. Możliwość studiowania w mniejszych grupach i z bardziej elastycznym grafikiem daje niepubliczna Wyższa Szkoła Bankowa.

Kierunki ekonomiczne prowadzone w Opolu to przede wszystkim EKONOMIA i FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, ale UO wychodzi naprzeciw zainteresowań osób zorientowanych na prowadzenie biznesu, organizując kierunek OBSŁUGA BIZNESU. Warto pamiętać, że sam kierunek EKONOMIA jest prowadzony na wielu specjalnościach, np. Analiza rynku czy Ekonomia i przedsiębiorczość, co pozwala na ukierunkowanie studiów w obszar, z którym student chce wiązać swoją przyszłość.

Kierunki studiów ekonomicznych w Opolu:

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia ekonomiczne w Opolu.

Interesujesz się ekonomią, finansami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia ekonomiczne w Polsce.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia