Studia filologiczne w Rzeszowie

Chętnym do studiowania kierunków filologicznych w Rzeszowie najbogatszą ofertę prezentuje Uniwersytet Rzeszowski. Chcesz w Rzeszowie poznać język obcy na poziomie filologicznym? To możliwe. FILOLOGIA ANGIELSKA, FILOLOGIA GERMAŃSKA, LINGWISTYKA STOSOWANA to niektóre z propozycji. Ciekawa jest również oferta studiów filologicznych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. np. FILOLOGIA ANGIELSKA Z JĘZYKIEM CHIŃSKIM.

Do studiowania filologicznych kierunków nie trzeba specjalnie zachęcać kandydatów. Te studia od lat cieszą się dużą popularnością, szczególnie filologia angielska. Ta akurat w Rzeszowie dostępna na dwóch uczelniach. |Ciekawa jest na pewno propozycja studiów na kierunku filologia angielska z językiem chińskim. W związku z dynamicznym rozwojem relacji gospodarczych pomiędzy UE a Chinami absolwenci nie powinni mieć raczej problemów ze znalezieniem satysfakcjonującej pracy.

Kierunki studiów filologicznych w Rzeszowie

O wymienionych na tej liście kierunkach dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne w Rzeszowie. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia