Studia filologiczne w Rzeszowie

Chętnym do studiowania kierunków filologicznych w Rzeszowie najbogatszą ofertę prezentuje Uniwersytet Rzeszowski. Chcesz w Rzeszowie poznać język obcy na poziomie filologicznym? To możliwe. FILOLOGIA ANGIELSKA, FILOLOGIA GERMAŃSKA, LINGWISTYKA STOSOWANA to niektóre z propozycji. Ciekawa jest również oferta studiów filologicznych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. np. FILOLOGIA ANGIELSKA Z JĘZYKIEM CHIŃSKIM.

Studia filologiczne w Rzeszowie to przede wszystkim oferta, którą przygotował dla kandydatów Uniwersytet Rzeszowski. Kierunki filologiczne prowadzi również Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Do studiowania filologicznych kierunków nie trzeba specjalnie zachęcać kandydatów. Te studia od lat cieszą się dużą popularnością, szczególnie filologia angielska. Ta akurat w Rzeszowie dostępna na dwóch uczelniach. Ciekawa jest na pewno propozycja studiów na kierunku filologia angielska z językiem chińskim. W związku z dynamicznym rozwojem relacji gospodarczych pomiędzy UE a Chinami absolwenci nie powinni mieć raczej problemów ze znalezieniem satysfakcjonującej pracy.

Kierunki studiów filologicznych w Rzeszowie

  • FILOLOGIA ANGIELSKA, Uniwersytet Rzeszowski
  • FILOLOGIA ANGIELSKA, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  • FILOLOGIA ANGIELSKA Z JĘZYKIEM CHIŃSKIM, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
  • FILOLOGIA GERMAŃSKA, Uniwersytet Rzeszowski
  • FILOLOGIA POLSKA, Uniwersytet Rzeszowski
  • FILOLOGIA ROSYJSKA, Uniwersytet Rzeszowski
  • LINGWISTYKA STOSOWANA, Uniwersytet Rzeszowski
  • POLONISTYKA STOSOWANA, Uniwersytet Rzeszowski

O wymienionych na tej liście kierunkach dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Rzeszów. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia