Kierunki studiów Koszalinrodzaje studiów KoszalinStudiaStudia humanistyczneStudia Koszalin

Studia humanistyczne w Koszalinie

Studia humanistyczne w Koszalinie to oferta kierunków, które dla kandydatów przygotowała Politechnika Koszalińska. Są to głownie kierunki filologiczne oraz studia dziennikarskie

Studia humanistyczne w Koszalinie to aktualnie propozycja kierunków filologicznych. Obecnie do wyboru są dwie: filologia angielska oraz filologia germańska. Dla osób, którym bliższe jest humanistyczne myślenie a chcą studiować w Koszalinie atrakcyjną propozycją może okazać się któryś z kierunków społecznych np. dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Kierunki studiów humanistycznych w Koszalinie 2024

Ofertę uzupełnia jeszcze propozycja kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Politechnice Koszalińskiej – zobacz studia społeczne Koszalin.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia humanistyczne Koszalin. Interesujesz się kulturą, pociąga cię filozofia i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia humanistyczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Koszalinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia