Studia psychologiczne w Rzeszowie

Niestety, w zakresie studiów psychologicznych w Rzeszowie oferta sprowadza się do propozycji kierunku PSYCHOLOGIA W ZARZĄDZANIU. Taką propozycję dla kandydatów przygotowała Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Collegium Humanum proponuje jednolite studia magisterskie dla osób, które posiadają już licencjat lub magistra z innych kierunków.

Psychologia w zarządzaniu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania

Studia na kierunku psychologia w zarządzaniu dają absolwentom całkiem bogatą listę potencjalnych miejsc pracy lub wykonywanych działań:

  • Specjalista ds. kadr
  • Konsultant kadry menedżerskiej
  • Doradca kadry menedżerskiej
  • Specjalista ds. szkoleń i rozwoju pracowników
  • Key Account Manager
  • Headhunter
  • Coach ds. doskonalenia i rozwoju

Swój kierunek uczelnia reklamuje jako jedyny taki na Podkarpaciu. Dowiedz się więcej z filmu:

Psychologia dla licencjatów i magistrów W Collegium Humanum w Rzeszowie

Uczelnia proponuje kandydatom niestacjonarne studia jednolite magisterskie na kierunku Psychologia z możliwością indywidualnej organizacji studiów dla kandydatów posiadających ukończone studia wyższe i tytuł zawodowy magistra lub licencjata z innych kierunków studiów. To dobra okazja do zdobycia wykształcenia psychologicznego. W trakcie studiów realizowany jest pełny program kształcenia studiów jednolitych magisterskich na kierunku Psychologia.

Kierunki studiów psychologicznych w Rzeszowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia psychologiczne Rzeszów. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Rzeszowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Rzeszowie:

Studia w Rzeszowie

Kierunki studiów w Rzeszowie

Rekrutacja na studia w Rzeszowie

Uczelnie Rzeszów

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia