Kierunki studiów Koszalinrodzaje studiów KoszalinStudiaStudia KoszalinStudia turystyczne

Studia turystyczne w Koszalinie

Studia turystyczne na kierunku TURYSTYKA I REKREACJA oferuje Politechnika Koszalińska.

Studia turystyczne proponowane przez Politechnikę Koszalińską na kierunku turystyka i rekreacja to doskonała okazja do zdobycia kompetencji w działalności branży turystycznej. hotelarskiej oraz związanej z rekreacja. Absolwent będzie miał kwalifikacje do pełnienia różnych funkcji w przedsiębiorstwach związanych z obsługą ruchu turystycznego.

Wiedza, umiejętności i kompetencje zdobyte w trakcie studiów stanowić będą niezbędne podstawy do pracy w jednostkach administracji samorządowej, szczególnie w zakresie opracowywania i wdrażania strategii rozwoju turystyki i rekreacji oraz podejmowania innych działań związanych z tym sektorem.

Studia oferują dwie specjalności:

  • Menedżer hotelarstwa 
  • Menedżer turystyki

Kierunki studiów turystycznych w Koszalinie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Koszalin. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Koszalinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia