Kierunki studiówKierunki studiów BiałystokStudia BiałystokStudia turystyczne

Turystyka i rekreacja w Białymstoku

Jeśli interesują Cię studia na kierunku turystyka i rekreacja w Białymstoku, to w tym artykule znajdziesz najważniejsze informacje na ten temat!

Jedyną białostocką uczelnią wyższą, która prowadzi studia na kierunku turystyka i rekreacja jest Politechnika Białostocka. Dowiedz się więcej!

Turystyka i rekreacja na Politechnice Białostockiej

W trakcie studiów na kierunku turystyka i rekreacja, które proponuje kandydatom Wydział Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, zdobędziesz interdyscyplinarną wiedzę m.in. z zakresu ekonomii, geografii turystycznej, zarządzania przedsiębiorstwem turystycznym, socjologii czasu wolnego i zrównoważonego gospodarowania środowiskiem.

Wiedza ta pozwoli Ci rozwinąć umiejętności profesjonalnego zarządzania turystyką, w tym samodzielnego planowania i projektowania dokumentacji turystycznej, organizacji oraz realizacji przedsięwzięć w zakresie turystyki i rekreacji.

Perspektywy zawodowe:

  • działalność menedżerska w jednostkach obsługi ruchu turystycznego i rekreacji;
  • obiekty hotelarskie, ośrodki rekreacyjne;
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej w branży turystycznej i rekreacyjnej, a w szczególności biur turystycznych i gospodarstw agroturystycznych.

Szczegółowe informacje o kierunku i rekrutacji znajdziesz na stronie Uczelni:

Kierunek turystyka i rekreacja w Białymstoku

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia turystyczne Białystok. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Białymstoku.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Białymstoku:

Studia w Białymstoku

Kierunki studiów w Białymstoku

Rekrutacja na studia w Białymstoku

Uczelnie Białystok

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia