Studia turystyczne w Siedlcach

Ciekawe studia turystyczne w ofercie Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Studia na kierunku turystyka i rekreacja to praktyczne przygotowanie do działania w branży turystycznej i związanej z aktywnym spędzaniem czasu wolnego. Warto poznać propozycję studiów na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

Co w programie studiów?

Program studiów obejmuje treści m.in.: język obcy, podstawy informatyki, ekonomia, historia architektury i sztuki, pedagogika czasu wolnego, fizjologia człowieka, ekologia, geografia turystyczna, krajoznawstwo, prawo w turystyce i rekreacji, podstawy turystyki i rekreacji, ekonomika, zarządzanie i przedsiębiorczość w turystyce i rekreacji, marketing usług turystycznych, kształtowanie środowiska i ochrona przyrody, obsługa ruchu turystycznego, rekreacja ruchowa i wysiłek fizyczny w turystyce, żywienie człowieka i usługi gastronomiczne, hotelarstwo. czytaj dalej Turystyka i rekreacja w Siedlcach

Kierunki studiów turystycznych w Siedlcach 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Siedlce. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Siedlcach:

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia