Kierunki studiów Radomnewrodzaje studiów RadomStudiaStudia RadomStudia z zarządzania

Studia z zarządzania w Radomiu

Studia z zarządzania można w Radomiu studiować w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych oraz na państwowym Uniwersytecie Radomskim.

Zastanawiasz się, jakie radomskie uczelnie wyższe mają w swoich ofertach studia z zarządzania? Zapoznaj się analizą tego tematu!

Studia z zakresu zarządzania proponuje w Radomiu Akademia Handlowa Nauk Stosowanych. Chętnych do zgłębiania tajników zarządzania może zainteresować również kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji z oferty jaką dla kandydatów przygotował Uniwersytet Radomski.

Poznaj kierunki, specjalności, informacje o rekrutacji oraz perspektywy zawodowe absolwentów.

Zarządzanie w Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu

Studia na kierunku zarządzanie, które prowadzi Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu, przygotowują wykwalifikowaną kadrę menedżerską dla potrzeb biznesu, administracji oraz organizacji społecznych. Studenci w trakcie studiów zdobędą wiedzę i umiejętności z rozpoznawania, diagnozowania i rozwiązywania problemów gospodarowania różnymi sferami działalności podmiotów rynkowych oraz optymalnego wykorzystania rzadkich zasobów: ludzkich, rzeczowych i finansowych. Poznają zagadnienia społeczne, prawne i ekonomiczne. W programie studiów wyeksponowana jest problematyka indywidualnej przedsiębiorczości. Program studiów ma charakter interdyscyplinarny. Treści kształcenia obejmują zagadnienia prawnicze oraz przedmioty z zakresu nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu.

Kierunki studiów z zarządzania w Radomiu 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Radom. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zarządzanie w Łodzi

Gdzie studiować kierunek zarządzanie w Łodzi? Czym się różnią programy nauczania na…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia