“Oni są super”. Inspirujące wywiady dla młodych poszukujących swojego miejsca w życiu

Na łamach naszego portalu sporadycznie informujemy o publikacjach, które pojawiły się na rynku księgarskim. Książka “Oni są super” warta jest jednak rekomendacji. Pomaga zrozumieć jak ważna jest w życiu pasja, determinacja w dążeniu do celu i zaufanie do swoich wyborów.

W kontekście podejmowania decyzji o wyborze własnej ścieżki edukacyjnej i co się z tym łączy ścieżki zawodowej książka okazać się może naprawdę wartościową inspiracją.

Opis wydawcy:

Zawodniczka MMA, lekarz, śpiewaczka operowa, twórca dialogów filmowych, piosenkarka, youtuber, pisarz, aktorka i wielu innych.
Poznajcie 40 niezwykłych postaci – zarówno tych z pierwszych stron gazet, jak i działających w swojej branżowej niszy. Czy każda z tych osób od razu wiedziała, kim chce być? Na czym polega ich codzienna praca? I wreszcie: czy sukces i szczęście na pewno zależą od pieniędzy i sławy?

Choć ścieżki kariery bohaterek i bohaterów Oni są super! są różne, łączy ich pasja, wiara w siebie i determinacja w dążeniu do celu. Te inspirujące historie pokazują, że drogi zawodowe bywają nieoczywiste, a świat jest pełen możliwości. Dlatego zamiast martwić się o przyszłość, lepiej rozwijać swoje pasje i talenty.

Artur B. Chmielewski, Agnieszka Chylińska, Cyber Marian, Magdalena Dziewguć, Marta Frej, Wiktoria „Viki” Gabor, Ryszard Grenda, Joanna Jędrzejczyk, Dorota Kośmicka-Gacke, Małgorzata Kożuchowska, Aleksandra Kurzak, Anna i Robert Lewandowscy, Olga Malinkiewicz, Marcin Matczak, Małgorzata Mikuła, Zygmunt Miłoszewski, Anna Nowak-Ibisz, Jakub Józef Orliński, Jurek Owsiak, Ewa Pajor, Papcio Chmiel, Natalia Partyka, Cezary Pazura, Karolina Pisarek, Dawid Podsiadło, Marcin Prokop, Szymon Radzimierski, Red Lipstick Monster, Sanah, Andrzej Sapkowski, Nuria Selva Fernandez i Adam Wajrak, Anna Skórzyńska, Przemek Staroń, Jakub Steinhauf, Kamil Stoch, Monika Walecka, Dorota Wellman, Bartosz Wierzbięta, Marta Wojtal, Yvette Żółtowska-Darska.

Autorką książki jest Yvette Żółkowska-Darska, która ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Zanim została pisarką, pracowała jako redaktorka naczelna stacji TVN Style. Zainicjowała powstanie kultowych programów tej stacji: “Magiel towarzyski”, “Pani Gadżet” i “Wiem, co jem” oraz polskie licencje “Trinny i Susannah ubierają Polskę” i “Perfekcyjna Pani Domu”. Zainspirowana pasją syna do piłki nożnej, postanowiła napisać serię książek dla dzieci o ich piłkarskich idolach. 

Książka dostępna np. https://kulturalnysklep.pl/product-pol-99424-Oni-sa-super-40-historii-o-ludziach-ktorzy-znalezli-pomysl-na-siebie.html w cenie ok.35 zł

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia