Kierunki studiówKierunki studiów WrocławStudia turystyczneStudia Wrocław

Turystyka i rekreacja – Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

Zdobądź wiedzę, umiejętności i kompetencje do pracy na dynamicznie zmieniającym się rynku turystyczno-rekreacyjnym w Polsce i na świecie – wybierz kierunek turystyka i rekreacja na AWF we Wrocławiu.

Jeśli zdecydujesz się na studia na kierunku turystyka i rekreacja, które prowadzi Akademia Wychowania Fizycznego im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu, będziesz zdobywać wiedzę, umiejętności i kompetencje do pracy na dynamicznie zmieniającym się rynku turystyczno-rekreacyjnym w Polsce i na świecie. Nauczysz się prowadzić własną działalność gospodarczą – biuro podróży, firmę eventową, fitness club, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy.

Absolwent tego kierunku może pracować w prywatnym, państwowym i społecznym sektorze usług turystyczno-rekreacyjnych, jako menedżer turystyki, menedżer rekreacji, organizator przedsięwzięć turystycznych i rekreacyjnych, trener sportów rekreacyjnych, animator rekreacyjno-turystyczny, instruktor rekreacji w wybranych dyscyplinach, trener osiedlowy, wychowawca wypoczynku dzieci i młodzieży, pilot wycieczek lub przewodnik osób i grup turystycznych.

Specjalności:

  • Animator turystyki aktywnej,
  • Trener sportów rekreacyjnych,
  • Organizator przedsięwzięć turystycznych,
  • Organizator przedsięwzięć rekreacyjnych.

Odwiedź stronę Uczelni i dowiedz się więcej o jej ofercie.

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Wrocław. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia