Kierunki studiów ChorzówKierunki studiów KatowiceStudia ChorzówStudia KatowiceStudia turystyczne

Turystyka i rekreacja – Uniwersytet WSB Merito Chorzów

Studia na kierunku turystyka i rekreacja to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów szeroko pojętej branży turystycznej.

Poznaj lepiej kierunek turystyka i rekreacja – propozycję studiów przygotowaną przez Uniwersytet WSB Merito Chorzów!

Studenci tego kierunku uczą się zarządzania usługami w hotelu i restauracji, obsługi gości zgodnej ze światowymi standardami. Poznają także zasady przygotowywania strategii promocyjnych turystycznych regionu i regionalnych produktów turystycznych – zgodnie z najnowszymi trendami. Uczą się również zarządzania projektami turystycznymi. Poznają również zagadnienia związane z promowaniem zdrowego trybu życia i odnowy biologicznej. Absolwenci będą także znać aktualne trendy we współczesnej dietetyce.

Na studiach uczyć się będziesz w ciekawy sposób poprzez aktywne formy nauki, np. zajęcia w hotelach, zajęcia plenerowe oraz dwóch języków obcych: angielskiego oraz do wyboru – niemieckiego lub hiszpańskiego. Podczas zajęć poznajesz słownictwo związane z branżą turystyczną.

Kierunek daje wiele możliwości: po zakończeniu studiów możesz pracować jako animator e-sportu, menedżer SPA & Wellness, doradca ds. zdrowego stylu życia, pilot wycieczek turystycznych, pracownik biura podróży lub informacji turystycznej.

Specjalności:

Strona kierunku: TURYSTYKA I REKREACJA , Uniwersytet WSB Merito Chorzów

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia turystyczne Katowice. Interesujesz się różnymi formami ruchu turystycznego, myślisz o tym, by go w przyszłości organizować i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia turystyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Katowicach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia