Edukacja WarszawaKarieraKursy i szkoleniaNowe

Uczelnia Vistula – Klasa Konfucjańska – kursy języka chińskiego

Interesujesz się kulturą Dalekiego Wschodu? Chcesz się nauczyć języka chińskiego? Skorzystaj z propozycji kursów w ramach Klasy Konfucjańskiej, której współzałożycielem jest Uczelnia Vistula.

Klasa Konfucjańska to instytucja publiczna, której założycielami są: Uczelnia Vistula, Centrala Instytutu Konfucjusza w Chińskiej Republice Ludowej oraz Politechnika w Tiencin. Celem Klasy Konfucjańskiej jest wspieranie nauczania języka chińskiego i wspieranie wymiany kulturalnej.

Od czasu otwarcia w czerwcu 2012 roku, Klasa Konfucjańska w Uczelni Vistula dynamicznie rozwija się. Organizowane są kursy języka chińskiego, prowadzone przez 5-6 doświadczonych nauczycieli, native speakerów z Chin, którzy mają do dyspozycji najlepsze podręczniki i wiele innych materiałów do nauczania.

Klasa Konfucjańska działa w nowoczesnym i dobrze wyposażonym kampusie Uczelni Vistula. W czerwcu 2014 roku odbył się tu pierwszy konkurs językowy „Chiński Most” dla uczniów szkół średnich, zorganizowany we współpracy z Ambasadą Chin w Warszawie. W 2019 r. powstało tu centrum egzaminacyjne HSK (Chinese Proficiency Test).

Klasa Konfucjańska to marka, która gwarantuje wysoką jakość. Jeśli chcesz poznać język chiński i kulturę Chin, odwiedź kampus Uczelni Vistula.

Więcej informacji o Klasie Konfucjańskiej oraz formularze aplikacyjnena stronie AFiB Vistula.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA FINANSÓW I BIZNESU VISTULA W WARSZAWIE – REKRUTACJA, AKTUALNOŚCI

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia