Studia pedagogiczne w Lublinie

Kierunki pedagogiczne oferują w Lublinie dwa największe uniwersytety. UMCS – Wydział Pedagogiki i Psychologii, Katolicki Uniwersytet Lubelski (Wydział Nauk Społecznych KUL). PEDAGOGIKA to kierunek proponowany również przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Kierunki studiów pedagogicznych to duża szansa na wybranie ciekawej specjalności. Warto poznać dokładniej ofertę lubelskich uczelni w zakresie studiów pedagogicznych. Inne kierunki pedagogiczne oferowane przez lubelskie uczelnie to: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA, PEDAGOGIKA SPECJALNA.

Kierunki studiów pedagogicznych w Lublinie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia pedagogiczne Lublin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia