WSEI w Lublinie wyróżniona złotym godłem Quality International 2021

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie zdobyła złote godło QI 2021 w Programie Najwyższa Jakość Quality International za usługi kształcenia studentów.

Złote godło Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 – to kolejne wyróżnienie, które zdobyła Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

W 2020 roku Uczelnia obchodziła Jubileusz 20lecia swojego istnienia. Największe dotychczasowe osiągnięcia WSEI to 36 tys. absolwentów, ponad 6,5 tys. obecnie uczących się studentów (w tym 1200 osób studiuje bezpłatnie), podpisanych ponad 400 umów o współpracy z otoczeniem gospodarczo-biznesowym, studia dualne, nowe kierunki studiów i specjalności, otwarcie w 2019 roku Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej dla Pielęgniarek za ponad 3 mln złotych czy w 2020 r. Laboratorium Cyberbezpieczeństwa.

Od początku istnienia Uczelni dbamy o to, by dyplom tu zdobywany był dokumentem wiarygodnym dla pracodawców, potwierdzającym znakomite przygotowanie do podjęcia pracy. Nasza Uczelnia słynie z tego, że jej mury opuszczają nowocześnie wykształceni absolwenci, a tym samym kreuje społeczeństwo obywatelskie, zapewnia opiekę naukową i biznesową, wspiera społeczność lokalną, pracując na rzecz poprawy kondycji ekonomicznej całego regionu.

Teresa Bogacka, Kanclerz WSEI w Lublinie

Więcej informacji na ten temat w artykule na stronie forumbiznesu.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI W LUBLINIE – AKTUALNOŚCI

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia