Studia informatyczneStudia KatowiceStudia podyplomowe

Programowanie sterowników przemysłowych – studia podyplomowe w WST w Katowicach

Otwórz przed sobą szerokie perspektywy kariery zawodowej – zdobądź kompetencje do podjęcia pracy na stanowisku programisty sterowników przemysłowych!

Celem 2-semestralnych studiów podyplomowych „Programowanie Sterowników Przemysłowych”, które prowadzi Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach, jest przekazanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do efektywnego projektowania prostych i złożonych układów automatyki.

Uczestnik zdobędzie wiedzę z zakresu pisania programów w językach programowania sterowników. Nabędzie także umiejętność pisania programów do przemysłowych sterowników programowalnych firm: SIEMENS (S7-300, S7-1200, S7-1500), BECKHOFF, OMRON, FANUC oraz National Instruments (Compact RIO Platform). Uczestnik zdobędzie kompetencje do podjęcia pracy na stanowisku programisty sterowników przemysłowych, dając perspektywy zatrudnienia w bardzo szerokim i zróżnicowanym obszarze rynku pracy.

Studia skierowane są przede wszystkim do absolwentów studiów inżynierskich, którzy skończyli m.in. takie kierunki, jak mechatronika czy automatyka i robotyka, jak również do wszystkich innych kandydatów zainteresowanych tematyką programowania sterowników przemysłowych.

Więcej informacji o tym kierunku na stronie Uczelni

Sprawdź inne STUDIA PODYPLOMOWE w WST w Katowicach

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA TECHNICZNA W KATOWICACH – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia