Polecane uczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Rzeszów

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – kierunki studiów, rekrutacja

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa to najstarsza uczelnia niepubliczna na Podkarpaciu, działająca już od ponad 25 lat. Uczelnię wyróżnia znakomita kadra specjalistów, nowoczesna baza dydaktyczna oraz świetnie rozbudowany i nowatorski w skali kraju system kształcenia praktycznego.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa proponuje kandydatom na kierunkach administracja i zarządzanie nowatorską ofertę dydaktyczną nazwaną „administracja // zarządzanie”. Nie musisz wybierać kierunku studiów w momencie składania podania. Przez pierwszy rok wspólnych zajęć przygotujesz się do podjęcia decyzji o wyborze konkretnego kierunku. Decyzję czy będzie to „administracja” czy „zarządzanie” podejmiesz dopiero pod koniec I roku.

Może również wybrać studia jednolite magisterskie na kierunku prawo. Uczelnia uruchomiła ten kierunek kilkanaście lat temu. Od tego czasu z powodzeniem rozwija go, realizując nowe pomysły pozwalające na jeszcze lepsze i praktyczne przygotowanie absolwentów do zdania egzaminu na wybraną aplikację oraz znalezienia pracy w różnych zawodach związanych z wykształceniem prawniczym.

Z kolei zaś bezpieczeństwo wewnętrzne jest kierunkiem, który otwiera przed absolwentami szerokie perspektywy (specjalności: bezpieczeństwo ekonomiczne, przeciwdziałanie przestępczości zorganizowanej i terroryzmowi, przygotowanie obronne i bezpieczeństwo militarne, zarządzanie kryzysowe, służby ochrony bezpieczeństwa publicznego, kryminalistyka i kryminologia oraz cyberbezpieczeństwo).

Dowiedz się więcej o prowadzonych kierunkach studiów!

Kierunki studiów w Rzeszowie – WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa:

Uczelnia prowadzi także studia podyplomowe, studium, kursy oraz warsztaty.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia