KonferencjeNoweWydarzenia onlineZ życia uczelni

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – Ochrona praw człowieka – konferencja

Konferencja dotycząca ochrony praw człowieka, na którą zaprasza WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, realizowana jest przy współpracy wielu krajowych, a także zagranicznych ośrodków naukowych. Kolegium prowadzone będzie w języku polskim oraz angielskim.

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa w dniu 26 maja 2023 roku (piątek) zaprasza na Międzynarodową Konferencję Naukową pt. “Kompatybilność krajowych i międzynarodowych mechanizmów ochrony praw człowieka w dobie nowych wyzwań cywilizacyjnych”.

Uczelnia zachęca do odsłuchania wszystkich planowanych prelekcji. Każdego, kto chciałby zaczerpnąć trochę wiedzy organizatorzy zapraszają 26 maja do kampusu WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00. Dla osób, które chciałyby w nim uczestniczyć, lecz z przyczyn losowych nie mogą, dobra wiadomość jest taka, że wydarzenie relacjonowane będzie w formie online video-konferencji.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Podstawowym celem tego wydarzenia naukowego jest poszerzenie wiedzy z zakresu Prawa Międzynarodowego oraz jego reguł zachodzącej fuzji z prawem krajowym – a wszystko na rzecz ochrony podstawowych praw człowieka. Konferencja otworzy możliwość przedstawienia własnego stanowiska w oparciu o wykreowane poglądy w zakresie otwartych sesji wykładowych oraz nie wykluczy debaty pomiędzy uczestnikami wydarzenia w kwestiach spornych lub budzących wątpliwości. Potrzeba podjęcia analizy zjawiska kompatybilności krajowych i międzynarodowych mechanizmów ochrony praw człowieka w ramach międzynarodowej konferencji naukowej wynika z jego wagi zarówno w Polsce, jak i współczesnym świecie. Konferencja będzie zatem łączyła aspekt badawczy z obszerną historią tematyczną, w celu jak najdokładniejszego zobrazowania rzeczywistości, która nas otacza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia