Dietetyka w Siedlcach

Studia na kierunku dietetyka to już czołówka kierunku pod względem zainteresowania kandydatów. Zastanawiasz się, które uczelnie w Siedlcach mają dla Ciebie odpowiednią propozycję w tym zakresie? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Kierunek dietetyka to propozycja Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Studia oferuje kandydatom Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UPH. Dzięki studiom na kierunku dietetyka:

  • będziesz specjalistą z zakresu żywienia człowieka; może zechcesz otworzyć własną poradnię dietetyczną?
  • znajdziesz zatrudnienie w zakładach opieki zdrowotnej, poradniach dietetycznych, zakładach żywienia zbiorowego i zakładach dostarczających pożywienie do szpitali i innych placówek zbiorowego żywienia,
  • będziesz mógł pracować w organizacjach konsumenckich,
  • zdobędziesz wiedzę jak zapobiegać chorobom żywieniowo-zależnym i będziesz mógł to wykorzystać w swojej pracy,
  • będziesz przygotowany do współpracy z firmami produkującymi dietetyczne środki spożywcze i preparaty do leczenia żywieniowego.

Kierunek dietetyka w Siedlcach

Więcej informacji o kierunkach medycznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia medyczne Siedlce. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia