Kierunki studiów Siedlcerodzaje studiów SiedlceStudiaStudia medyczneStudia Siedlce

Studia medyczne w Siedlcach

Dzięki propozycji, którą na nowy rok akademicki przygotował Uniwersytet w Siedlcach możesz podjąć studia medyczne. Oferta uczelni to między innymi takie kierunki jak: kierunek lekarski, fizjoterapia, pielęgniarstwo. Studia medyczne w Siedlcach proponuje również uczelnia niepaństwowa Akademia Nauk Stosowanych Mazovia.

Studia medyczne w Siedlcach to całkiem duża oferta kierunków jak na ośrodek akademicki, który wcale nie należy do największych w kraju. Hitem tegorocznej rekrutacji może okazać się kierunek lekarski. To nowość na uczelni w Siedlcach i propozycja, która przyciągnie sporo kandydatów.

Medyczne kierunki studiów prowadzą Uniwersytet w Siedlcach oraz Akademia Nauk Stosowanych Mazovia. Dzięki tym uczelniom kandydaci mogą wybrać takie popularne kierunki, jak kierunek lekarski, fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, kosmetologia, czy dietetyka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o proponowanych kierunkach, wybierz interesujące Cię pozycje z poniższej listy.

Kierunki studiów medycznych w Siedlcach 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia medyczne Siedlce. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z medycyną, zdrowiem i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia medyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Siedlcach:

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia