Współpraca MWSLiT we Wrocławiu z Instytutem Francuskim w Polsce

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu z subwencją na rzecz rozwijania polsko-francuskiego programu studiów magisterskich!

Działalność i sukcesy Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu zostały docenione przez Instytut Francuski w Polsce. Zaowocowało to przyznaniem przez Instytut subwencji na rzecz rozwijania polsko-francuskiego programu studiów magisterskich prowadzonych wspólnie z partnerską uczelnią Université de Lorraine.

Instytut Francuski w Polsce jest instytucją działającą na rzecz współpracy i wymiany kulturalnej jak również jest jednym z najlepszych ośrodków nauczania języka francuskiego w Polsce.

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu została doceniona między innymi za bogaty program zajęć edukacyjnych zarówno krajowych, jak i zagranicznych, co jest ogromnym wyróżnieniem i powodem do satysfakcji.

Nawiązana współpraca uczelni przyczynia się do polsko-francuskiej współpracy edukacyjno-naukowej oraz rozwoju indywidualnych kompetencji studentów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia