Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego

Interesujesz się chemią? Myślisz o budowaniu swojej kariery zawodowej w oparciu o wiedzę zdobytą na nowoczesnych studiach chemicznych? Poznaj propozycję Wydziału Chemii UŁ. Najnowsza propozycja obejmuje kierunki studiów, które mogą się naprawdę podobać i tworzyć podstawy do wykonywania w przyszłości ciekawego zawodu. Wśród propozycji znaleźć można studia licencjackie oraz studia inżynierskie. Niektóre z kierunków prowadzone są w trybie niestacjonarnym. Poznaj ofertę Wydziału Chemii:

Warto poznać jego ofertę zanim ostatecznie zdecydujesz się na któryś z kierunków.

Studia stacjonarne I stopnia

Studia niestacjonarne I stopnia

Studia I stopnia inżynierskie 3,5-letnie, stacjonarne

Wydział Chemii kształci studentów na trzech kierunkach w ramach trzech specjalności na studiach l i i ll stopnia. Naukowcy z Łodzi współpracują z przedstawicielami uniwersytetów m.in. w Oxfordzie, Paryżu, Lyonie, Berkeley, Chicago, Berlinie, Zurichu, Walencj czy Moskwie. Wysoką jakość kształcenia na kierunku chemicznym potwierdza międzynarodowa akredytacja European Chemistry Thematic Network i UKA – Eurobachelor Label i Euromaster Label, a także akredytacja Państwowej Komisji Akredytacyjnej i Uniwersyteckiej Komisji Akredytacyjnej.

Całkiem niezły wybór. Chcesz dowiedzieć się więcej o kierunkach, zasadach rekrutacji zobacz stronę wizytowkachemia.uni.lodz.pl/kierunki.


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia