Polecane uczelnieStudia KrakówUczelnie Kraków

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie – rekrutacja, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie powstała dla potrzeb małej i średniej przedsiębiorczości. Jej celem jest kształcić w sposób odpowiadający wysokim standardom jakości, opierając się o dobrą współpracę uczelni z otoczeniem zewnętrznym oraz duży stopień indywidualizacji studiów i elastyczności względem rynku pracy.

Podobnie jak w latach poprzednich także i w tym roku Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie przygotowała dla kandydatów ciekawą ofertę studiów. Już po maturze możesz wybrać jeden z trzech proponowanych kierunków oraz jeden z licznych modułów kształcenia.

Jakie kierunki proponuje Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie?

Wspomniane kierunki studiów to zarządzanie, finanse i rachunkowość oraz informatyka stosowana.

Na kierunku zarządzanie student nauczy się sprawnie projektować, prowadzić oraz nadzorować skuteczne rozmowy handlowe. Będzie jak ryba w wodzie poruszać się w procesie sprzedaży oraz dowie się, jak efektywnie budować swoją własną markę osobistą. Będzie wiedział, jak używać mediów społecznościowych do skutecznego promowania firm, marek, partii politycznych, instytucji publicznych lub organizacji pozarządowych.

Moduły kształcenia:

Na kierunku finanse i rachunkowość student zdobędzie kompetencje w zakresie umiejętności planowania i raportowania finansowego w przedsiębiorstwie oraz oceny kondycji finansowej firmy, dokonania wyceny jej wartości i rozumienia sprawozdań finansowych. Pomocna w uzyskaniu wysokich kompetencji i dobrego punku startu w życie zawodowe będzie decyzja o wyborze jednego z modułów kształcenia:

Kierunek informatyczny – informatyka stosowana to szansa zdobycia przydatnych na rynku pracy kompetencji i zatrudnienia w branży IT.

O zawodach przyszłości w IT mówi się stale. Co chwila pojawiają się nowe stanowiska, zaś inne zyskują na znaczeniu w ramach rozwoju branży. Jak prognozuje Ministerstwo Cyfryzacji, w Polsce do 2025 roku w sektorze IT, powstanie 200 tys. miejsc pracy. Dlatego my stanęliśmy w pozycji partnerskiej do biznesu. Nastawiliśmy się na zdobycie przez studentów praktycznych umiejętności. Podzielimy się z Wami wyłącznie współczesną wiedzą i najnowszymi rozwiązaniami.

Moduły kształcenia robią wrażenie. Do wyboru są cztery ścieżki kształcenia, które wybiera się od 2. roku studiów. Są to:

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie – studia podyplomowe

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie to również bogata propozycja studiów podyplomowych, kursów i szkoleń. Na ofertę studiów podyplomowych składają się obecnie te wymienione poniżej. Reprezentują one obszary wiedzy związane z IT, zarządzaniem oraz rachunkowością.

 • Zarządzanie w opiece zdrowotnej
 • Międzynarodowy obrót towarowy – specjalność: Agent celny
 • Lider Przemysłu 4.0 – Nowość 2023!
 • Rachunkowość praktyczna z elementami kadr i płac
 • Audyt wewnętrzny
 • Social Media Manager
 • Digital Marketing
 • Budowa systemów Business Intelligence w środowisku Microsoft
 • Programowanie Aplikacji webowych w środowisku Microsoft
 • Zarządzanie sieciami komputerowymi i bezpieczeństwem informacji
 • Analityk biznesu
 • Manager projektów IT

Najbardziej aktualne oferty znajdziesz na studia podyplomowe Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

O uczelni dowiesz się więcej na wsei.edu.pl

ul. Św. Filipa 17
(centrum Krakowa)
31-150 Kraków
tel. 12 431 18 90

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia