Kierunki studiówKierunki studiów RzeszówUczelnieUczelnie niepubliczneUczelnie Rzeszów

Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie – rekrutacja, kierunki studiów

Kształcąca studentów już od ponad 20 lat Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie daje możliwość zdobycia specjalistycznego wykształcenia w dziedzinie geodezji. Zapoznaj się z jej ofertą poniżej!

WSI-E to świetny wybór dla osób myślących o pracy w niszowej dziedzinie geodezji i kartografii. Uczelnia oferuje wysoki poziom kształcenia, doceniony przez Polską Komisję Akredytacyjną pozytywnymi ocenami dla wszystkich prowadzonych na WSI-E kierunków. Istotną częścią studiów na WSI-E są zajęcia praktyczne, ćwiczenia terenowe i staże, które umożliwiają studentom przekucie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktykę.

Uczelnia zapewnia studentom dostęp do specjalistycznego oprogramowania oraz komfortową naukę w nowoczesnych, dobrze wyposażonych budynkach. WSI-E współpracuje z licznymi ośrodkami akademickimi w kraju i za granicą, dzięki czemu studenci mogą zdobyć doświadczenie praktyczne na całym świecie.

Studia I stopnia:

Studia II stopnia:

Studia podyplomowe:

Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna ma w swej ofercie dla osób z tytułem licencjata lub magistra również studia podyplomowe na następujących kierunkach:

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia