Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy – rekrutacja, kierunki studiów

Bydgoska Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu oferuje możliwość zdobycia wykształcenia w dziedzinie nauk związanych ze zdrowiem i wellness. Sprawdź, które z oferowanych przez tę dynamicznie działającą uczelnię kierunków są odpowiednie dla Ciebie!

W ofercie Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu znajdują się studia licencjackie, magisterskie, jednolite oraz podyplomowe. Jak wskazuje nazwa uczelni, oferta WSNoZ szczególnie zainteresuje osoby zainteresowane zdobyciem kompetencji w zakresie nauk związanych ze zdrowiem i wellness. Siedziba uczelni znajduje się w stale modernizowanym, wyposażonym w nowoczesny specjalistyczny sprzęt budynku. Szczególnie istotną częścią studiów na WSNoZ jest praktyka, której studenci nabywają nie tylko w pracowni anatomii i fizjologii i laboratorium chemicznym na terenie uczelni, ale również w murach współpracowników uczelni: najlepszymi bydgoskimi szpitalami, specjalistycznymi laboriatoriami i przychodniami.

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia podyplomowe:

Informacje o prowadzonych aktualnie na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy kierunkach studiów podyplomowych można znaleźć tutaj.


Sprawdź też inne uczelnie w Bydgoszczy

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia