Polecane uczelnieUczelnie KatowiceUczelnie niepubliczne

Akademia Śląska, rekrutacja, kierunki studiów

Akademia Śląska (wcześniej znana jako Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach) to dynamicznie rozwijająca się uczelnia wyższa, oferująca kandydatom studia techniczne, medyczne i artystyczne.

Oprócz studiów jednolitych magisterskich, I i II stopnia Akademia Śląska ma w swojej ofercie także studia podyplomowe, MBA oraz specjalistyczne kursy i szkolenia.

Misją Akademii Śląskiej jest realizowanie nowoczesnego systemu kształcenia opartego na interdyscyplinarnej wiedzy, autorskich programach studiów, przygotowującego studentów do przyszłej pracy zarówno teoretycznie, jak i praktycznie, a także tworzenie nowoczesnego systemu kształcenia inżynierów, licencjatów, magistrów, oraz profesjonalną kadrę medyczną tak potrzebną na naszym rynku pracy jak: lekarze, a w przyszłości również pielęgniarki, ratowników medycznych i fizjoterapeutów. Kadra ta będzie spełniała wymagania współczesnych europejskich standardów. Wysoki poziom kształcenia na wszystkich kierunkach ma za zadanie spełniać oczekiwania studentów.


Kierunki studiów – Akademia Śląska (Katowice):

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:


ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA ŚLĄSKA – REKRUTACJA NA STUDIA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Katowicach:

Studia w Katowicach

Kierunki studiów w Katowicach

Rekrutacja na studia w Katowicach

Uczelnie Katowice / woj. śląskie

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia