Drzwi otwarte na uczelniach 2024FestiwaleNaukaNoweStudia PiłaZ życia uczelni

XVII Festiwal Nauki i Drzwi Otwarte ANS w Pile

Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica zaprasza w dniach 12-14 marca 2024 roku na XVII Festiwal Nauki w Pile. Wydarzenie będzie miało również charakter Drzwi Otwartych Uczelni.

Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile w dniach 12-14 marca 2024 roku (wtorek-czwartek) zaprasza na XVII Festiwal Nauki w Pile.

Festiwale to wydarzenia kulturalno-naukowe, które skierowane są do szerokiego grona odbiorców – dzieci, uczniów szkół średnich, studentów oraz społeczności regionu północnej Wielkopolski. Od 17 lat Uczelnia przybliża świat nauki, sztuki, kultury, pokazując, że nie jest to świat hermetyczny, nie jest to również świat skomplikowany – wystarczy go tylko odpowiednio przedstawić.

Podczas tegorocznego Festiwalu organizatorzy koncentrują się na wielowymiarowym zjawisku stresu, zwracając uwagę na jego wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne młodych osób, a także na strategiach radzenia sobie z nim w różnych obszarach życia.

Program Festiwalu obejmuje szereg fascynujących warsztatów i paneli dyskusyjnych, które pomogą uczniom lepiej zrozumieć naturę stresu oraz dostarczą praktycznych narzędzi i strategii radzenia sobie z nim – także w czasie maturalnym.

XVII Festiwal Nauki w Pile, będzie miał również charakter DRZWI OTWARTYCH. Do dyspozycji uczniów i nauczycieli będzie cała baza dydaktyczna uczelni, warsztaty, pokazy, spotkania z wykładowcami, studentami, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami z zakresu nauk medycznych, społecznych i technicznych.

Jeżeli znajdą Państwo przedsięwzięcie, w którym chcieliby wziąć udział uczniowie, organizatorzy koniecznie proszą o rezerwację wybranego wydarzenia poprzez rejestrację on-line na stronie internetowej, gdzie dostępny jest formularz zgłoszeniowy: https://festiwal.ans.pila.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH IM. STANISŁAWA STASZICA W PILE – REKRUTACJA NA STUDIA, AKTUALNOŚCI

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia