KarieraKonferencje

MWSLiT zaprasza na Ogólnopolski Kongres Nauczycieli branży TSL

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu zaprasza na Ogólnopolski Kongres Nauczycieli branży TSL, który odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia 2024 roku. Zapisy do 15 marca!

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu w dniach 11-12 kwietnia 2024 roku zaprasza na Ogólnopolski Kongres Nauczycieli branży TSL organizowany przez MWSLiT pod patronatem The Chartered Institute of Logistics and Transport – CILT(UK) – Polska oraz Polskiej Unii Transportu.

Kongres poświęcony będzie kształtowaniu kompetencji i wyzwań, które stawia przed pracownikami i pracodawcami rynek pracy, a także możliwym ścieżkom kariery w firmach z sektora TSL oraz ich rozwojowi. Będzie to także okazja do wskazania zarówno nowych jak i kluczowych sposobów kształcenia dla wspomnianego sektora kompetencji, jak i do zwiększenia świadomości w szkołach ponadpodstawowych co do kierunków rozwoju.

W programie zaplanowano m.in. prezentację Branżowego Centrum Umiejętności w Dziedzinie Logistyki, którego organem prowadzącym jest MWSLiT, wystąpienia przedstawicieli firm z sektora TSL oraz środowiska akademickiego — Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Kongres skierowany jest do dyrekcji szkół a także pracowników naukowo –dydaktycznych, w szczególności nauczycieli zawodów takich jak: technik logistyk, technik spedytor, magazynier – logistyk, technik transportu kolejowego, technik eksploatacji portów i terminali.

Rejestracja uczestników trwa do 15 marca 2024 roku – zapisy na stronie MWSLiT

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MIĘDZYNARODOWA WYŻSZA SZKOŁA LOGISTYKI I TRANSPORTU WE WROCŁAWIU – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia