Kierunki studiów Nowy SączStudia Nowy SączStudia techniczneStudia z zarządzaniaTOP Nowy SączTop studia

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Nowym Sączu

Chcesz w przyszłej pracy zawodowej łączyć umiejętności menedżerskie, techniczne i informatyczne? Interesuje Cię kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Nowym Sączu?

Czy warto studiować zarządzanie i inżynierię produkcji?

Zarządzanie i inżynieria produkcji to nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek menedżerski. Zagadnienia zarządzania, ekonomii, prawa i organizacji produkcji są wykładane w połączeniu z problematyką techniczną właściwą dla inżyniera mechanika. Uzyskana w czasie studiów wiedza menedżerska i informatyczna daje absolwentom gwarancje dobrego rozumienia mechanizmów funkcjonowania rzeczywistych procesów wytwórczych i informatycznych zachodzących w przedsiębiorstwach.

Gdzie studiować kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Nowym Sączu?

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji znajdziesz w ofercie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Dowiedz się więcej!

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, proponowany przez PWSZ w Nowym Sączu, kształci specjalistów, którzy są przygotowani do podjęcia pracy w przedsiębiorstwach zajmujących się szeroko pojętą produkcją oraz konwencjonalnymi i odnawialnymi źródłami energii.

Plan studiów i oczekiwania wobec inżynierów są konsultowane z podmiotami gospodarczymi, funkcjonującymi w obrębie każdej z trzech specjalności, tak by przez aktualizowanie programu i organizowanie dodatkowych, certyfikowanych kursów przyczyniać się do poprawy jakości kształcenia. Studenci zdobywają dodatkową wiedzę i umiejętności dzięki wizytom w nowoczesnych zakładach produkcyjnych i uczestniczeniu w zajęciach prowadzonych przez wybitnych specjalistów, posiadających doświadczenie praktyczne lub stale współpracujących z renomowanymi firmami, niejednokrotnie o zasięgu globalnym.

Absolwenci tego kierunku z sukcesami rozwijają swoje kariery w firmach zajmujących się produkcją energii, żywności, maszyn, pojazdów lądowych i powietrznych, a także w wielu innych wysoce wyspecjalizowanych branżach, gdzie potrzebny jest dobrze wykształcony i przygotowany do dalszego rozwoju inżynier.

Uczelnie prowadzące kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Nowym Sączu

Poznaj inne propozycje kierunków w Nowym Sączu, Krakowie i woj. małopolskim

Uczelnie w Krakowie i woj. małopolskim
Studia techniczne Kraków
Studia ekonomiczne Kraków
Studia z zarządzania Kraków

Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia