Kierunki studiów WałczStudia techniczneStudia WałczStudia z zarządzaniaTop studiaTOP Wałcz

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Wałczu

Interesuje Cię kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Wałczu? Co musisz wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o wyborze tego kierunku?

Czy warto studiować zarządzanie i inżynierię produkcji?

Zarządzanie i inżynieria produkcji to nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek menedżerski. Zagadnienia zarządzania, ekonomii, prawa i organizacji produkcji są wykładane w połączeniu z problematyką techniczną właściwą dla inżyniera mechanika. Uzyskana w czasie studiów wiedza menedżerska i informatyczna daje absolwentom gwarancje dobrego rozumienia mechanizmów funkcjonowania rzeczywistych procesów wytwórczych i informatycznych zachodzących w przedsiębiorstwach.

Gdzie studiować kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Wałczu?

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji ma w swojej ofercie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu. Dowiedz się więcej!

Zarządzanie i inżynieria produkcji w PWSZ w Wałczu

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, prowadzony przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Wałczu, przygotowuje studentów do przyszłego zarządzania procesami produkcyjnymi w wybranym zakresie inżynierii produkcji, organizowania i zarządzania personelem, koordynowania prac zespołów pracowniczych, udziału w realizacji i wdrażaniu prac badawczych i rozwojowych dotyczących innowacji technologicznych i organizacyjnych, jak również do udziału w pracach dotyczących doradztwa technicznego.

Absolwent tego kierunku będzie posiadać umiejętności kojarzenia problemów technicznych z ekonomicznymi, właściwego przygotowania i organizacji procesu produkcyjnego z oceną wyników ekonomicznych, posługiwania się technologią IT oraz budowy i obsługi kompleksowych systemów wspomagania decyzji w przedsiębiorstwach.

Specjalności:

  • Lean Management
  • Automatyka i diagnostyka w spawalnictwie

Uczelnie prowadzące kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Wałczu

Poznaj inne propozycje kierunków w Wałczu, Szczecinie i woj. zachodniopomorskim

Uczelnie w Szczecinie i woj. zachodniopomorskim
Studia techniczne Szczecin
Studia ekonomiczne Szczecin
Studia z zarządzania Szczecin
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałczu
Politechnika Koszalińska
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia