Kierunki studiów Zielona GóranewStudia techniczneStudia z zarządzaniaStudia Zielona GóraTop studiaTOP Zielona Góra

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Zielonej Górze

Gdzie studiować zarządzanie i inżynierię produkcji w Zielonej Górze? Na tak sformułowane pytanie odpowiedź jest jedna. Studiuj na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji to propozycja Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Kierunek studiować można w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Poznaj szczegóły tej oferty i zobacz, jakie obowiązują przedmioty w toku rekrutacji.

Czy warto studiować kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji?

Zarządzanie i inżynieria produkcji to nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek menedżerski. Zagadnienia zarządzania, ekonomii, prawa i organizacji produkcji są wykładane są często w połączeniu z problematyką techniczną właściwą dla inżyniera mechanika.

Uzyskana w czasie studiów wiedza menedżerska i informatyczna daje absolwentom gwarancje dobrego rozumienia mechanizmów funkcjonowania rzeczywistych procesów wytwórczych i informatycznych zachodzących w przedsiębiorstwach.

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Uniwersytecie Zielonogórskim

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji łączy wiedzę i umiejętności inżynierskie kierunków: mechanika i budowa maszyn oraz informatyka z podstawami wiedzy ekonomicznej oraz umiejętnościami z zakresu zarządzania i marketingu. Studia na kierunku zapewniają więc absolwentowi wiedzę niezbędną do projektowania i nadzoru technicznego procesów produkcyjnych, jak i wdrażania nowoczesnych metod ich zarządzania.

Studia realizowane przez Wydział Mechaniczny UZ.

Zasady rekrutacji na kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji

W procesie rekrutacji uwzględnia się wyniki matury z takich przedmiotów jak: matematyka, fizyka, jeden do wyboru spośród: chemia, informatyka oraz z języka polskiego i języka obcego.

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w w Zielonej Górze

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne w Zielonej Górze. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Zielona Góra.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Zielonej Górze.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Zielonej Górze:

Studia w Zielonej Górze

Kierunki studiów w Zielonej Górze

Rekrutacja na studia w Zielonej Górze

Uczelnie Zielona Góra

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia