Kierunki studiówKierunki studiów ŁódźStudia ŁódźStudia z zarządzaniaTOP Łódź

Zarządzanie – Uniwersytet WSB Merito Łódź

Interesują Cię studia na kierunku zarządzanie? Poznaj ofertę kierunku oraz dostępne specjalności na studiach proponowanych przez Uniwersytet WSB Merito Łódź!

Decydując się na studia na kierunku zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito Łódź, postawisz na wiedzę i umiejętności poszukiwane na rynku pracy – program studiów jest konsultowany i modyfikowany na bieżąco z otoczeniem biznesowym. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem studiów przypadków, gier biznesowych, opisów realnych problemów występujących w przedsiębiorstwach. Nauczysz się m.in. wykorzystywać nowoczesne technologie informacyjne w zarządzaniu przedsiębiorstwem, kierować zespołem pracowniczym i motywować ludzi do pracy, analizować dane rynkowe i oceniać sytuację ekonomiczno-finansową przedsiębiorstwa, czy prowadzić rachunkowość i dokumentację finansową przedsiębiorstwa.

Zobacz film o tym, dlaczego warto studiować zarządzanie

Dlaczego warto studiować Zarządzanie na Uniwersytecie WSB Merito

Specjalności:

  • International Business
  • Marketing, sprzedaż i PR
  • Zarządzanie firmą rodzinną
  • Zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Zarządzanie w handlu i usługach
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi

Strona kierunku: ZARZĄDZANIE , Uniwersytet WSB Merito Łódź

Więcej informacji o kierunkach, również innych propozycjach studiów z tego zakresu, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia zarządzanie ŁódźInteresujesz się zagadnieniami dotyczącymi zarządzania, myślisz o karierze w zarządzaniu i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz: studia zarządzanie w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Łodzi

Sprawdź także treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia