Studia z zarządzania we Wrocławiu

Studia z zarządzania we Wrocławiu znajdziesz m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Popularne kierunki studiów to m.in. ZARZĄDZANIE, ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI, ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ I ANALIZA ŻYWNOŚCI, INŻYNIERIA ZARZĄDZANIA.

Dużo ciekawych propozycji na uczelniach niepaństwowych. Poznaj ofertę, którą przygotowały: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, Uniwersytet WSB Merito Wrocław, Wrocławska Akademia Biznesu w Naukach Stosowanych. Zobacz, jakie są studia z zarządzania we Wrocławiu.

Zarządzanie w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Kierunek studiów zarządzanie, który proponuje Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, umożliwia zdobycie wiedzy potrzebnej do prowadzenia własnej działalności gospodarczej, skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem, a także uczy odpowiedzialności w środowisku pracy i poza nim. Absolwenci są przygotowani do realizacji podstawowych funkcji zarządzania procesami w organizacji o charakterze gospodarczym, administracyjnym lub bezpieczeństwa publicznego.

Specjalności:

 • Zarządzanie przedsiębiorstwem,
 • Zarządzanie produktem,
 • Zarządzanie kryzysowe,
 • Zarządzanie projektami,
 • Zarządzanie w przemyśle motoryzacyjnym.

Zarządzanie na Politechnice Wrocławskiej

Absolwent studiów na kierunku zarządzanie, który prowadzi Politechnika Wrocławska, może podjąć pracę niemal we wszystkich branżach i obszarach przemysłu, gospodarki czy administracji jako konsultant w zarządzaniu operacyjnym, marketingu, finansach i innych dziedzinach zarządzania. Może także pełnić funkcję kierownika małego zespołu pracowników oraz prowadzić własną działalność gospodarczą.

Specjalność:

 • Zarządzanie przedsiębiorstwem

Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Kierunek zarządzanie, który ma w swojej ofercie Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, umożliwia pozyskiwanie wiedzy i rozwijanie zestawu kluczowych umiejętności wymaganych na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych we współczesnych organizacjach biznesowych. Kształtuje się tu umiejętności analizy danych biznesowych, rozwiązywania problemów organizacyjnych, gospodarowania zasobami przedsiębiorstwa oraz wykorzystania w pracy najnowszych technologii i wsparcia IT. 

Moduły kształcenia:

 • Biznes i start-upy
 • Zarządzanie procesami
 • Team Leader
 • Menedżer procesów
 • Brand Management
 • Zarządzanie sprzedażą
 • Komunikacja marketingowa
 • Innovation-centered R&D
 • HR Business Partner

Zarządzanie projektami społecznymi na Uniwersytecie Wrocławskim

Studia na kierunku zarządzanie projektami społecznymi, które proponuje kandydatom Uniwersytet Wrocławski, przygotowują do sprawnego funkcjonowania w różnych sferach życia społecznego.

W trakcie studiów będziesz mógł wybrać interesujące Cię przedmioty, dzięki którym poszerzysz wiedzę m.in. w zakresie marketingu, public relations, organizacji pozarządowych, społeczności lokalnych, komunikowania czy praw człowieka. Podkreślić należy, że znaczna część zajęć realizowana jest w formie konwersatoryjnej i warsztatowej, co wzmacnia ich praktyczny wymiar.

Atutem absolwenta na rynku pracy będzie dobre przygotowanie do efektywnego pełnienia różnych ról w instytucjach rządowych i samorządowych, organizacjach społecznych, kulturalnych i edukacyjnych, krajowych i lokalnych mediach, partiach politycznych, związkach zawodowych, organizacjach biznesu i przedsiębiorstwach.


Dowiedz się więcej o kierunkach studiów z zarządzania dostępnych we Wrocławiu, wybierając interesujące Cię pozycje z poniższej listy.

Kierunki studiów z zarządzania we Wrocławiu 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Wrocław. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia