Politechnika Wrocławska

Politechnika Wrocławska

Politechnika Wrocławska jest autonomiczną uczelnią techniczną, uniwersytecką instytucją badawczą. Jej posłannictwem jest kształtowanie twórczych, krytycznych i tolerancyjnych osobowości studentów i doktorantów oraz wytyczanie kierunków rozwoju nauki i techniki. Uczelnia, w służbie społeczeństwu, realizuje swą misję poprzez: inwencje i innowacje, najwyższe standardy w badaniach naukowych, przekazywanie wiedzy, wysoką jakość kształcenia oraz swobodę krytyki z poszanowaniem prawdy. Politechnika Wrocławska jako wspólnota akademicka jest otwarta dla wszystkich, pielęgnuje wartości i tradycje uniwersyteckie, wszechstronną współpracę z innymi uczelniami oraz zabiega o poczesne miejsce w gronie uniwersytetów Europy i świata.
Sprawdź, co ciekawego dzieje się na Uczelni. Bądź na bieżąco z wydarzeniami i informacjami, które mogą cię zainteresować.

Kierunki studiów - Politechnika Wrocławska

Politechnika Wrocławska oferuje kandydatom na studia wiele atrakcyjnych kierunków studiów. Największym powodzeniem cieszą się oczywiście te techniczne, takie jak informatyka, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektronika i telekomunikacja, architektura, budownictwo, ale również kierunki studiów z innych dziedzin nauki, takie jak: technologia chemiczna, zarządzanie, biotechnologia, czy inżynieria środowiska. Pełna lista kierunków studiów na Politechnice Wrocławskiej znajduje się poniżej. Kandydaci mogą wybierać dostępne tryby studiów: studia dzienne (stacjonarne) oraz studia niestacjonarne zaoczne.

Studia stacjonarne

Studia niestacjonarne

  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • górnictwo i geologia
  • inżynieria środowiska
  • mechanika i budowa maszyn energetycznych
  • technologia chemiczna

Film promocyjny

Najnowszy film promocyjny o Politechnice Wrocławskiej

Studia podyplomowe

Studia skończone, ale pozostał niedosyt wiedzy. Zastanawiasz się nad ofertą studiów podyplomowych. Poznaj propozycje, które przygotowała Politechnika Wrocławska dla wciąż żądnych wiedzy.

Lokalizacja

Kontakt

Wybrzeże Wyspiańskiego 27
50-370 Wrocław
http://pwr.edu.pl/

Rodzaje studiów we Wrocławiu

Masz problem z wyborem kierunku studiów we Wrocławiu? Przygotowaliśmy dla Was podział kierunków zgodnie z ich rodzajem. Może ułatwi to wybór kierunku odpowiadającego Waszym zainteresowaniom.

Zbliżające się wydarzenia