Kierunki studiów WrocławStudia techniczneStudia Wrocław

Mechatronika – studia we Wrocławiu

Interesują Cię studia na kierunku mechatronika we Wrocławiu? Co musisz wiedzieć zanim podejmiesz decyzję o wyborze tego kierunku?

Studia na kierunku mechatronika proponuje kandydatom Politechnika Wrocławska.

Mechatronika na Politechnice Wrocławskiej

Mechatronika – kierunek prowadzony przez Wydział Mechaniczny Politechniki Wrocławskiej, to atrakcyjna oferta dla osób poszukujących interdyscyplinarności inżynierskiej. W trakcie nauki student nabywa szeroką wiedzą z zakresu materiałoznawstwa, mechaniki, technologii, elektrotechniki i elektroniki, sterowania i programowania.

Absolwenci potrafią analizować i projektować proste układy elektroniczne (w tym do sterowania i przetwarzania sygnałów), dobierać sensory i układy wykonawcze do wymagań obiektu. Projektują algorytmy, które implementują na platformy PC i embedded. Posiadają niezbędną wiedzę, aby analizować i dobierać technologie wytwarzania mechanicznego i elektronicznego. Projektują, integrują i modelują proste układy mechatroniczne, a następnie weryfikują poprawność ich działania.

Kierunek mechatronika we Wrocławiu

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź naszą stronę studia techniczne Wrocław. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Wrocław.

Czytaj również:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia