Studia pedagogiczne w Poznaniu

Studia pedagogiczne w Poznaniu to domena Wydziału Studiów Edukacyjnych UAM. Ten typ studiów znaleźć można również na licznych poznańskich uczelniach niepublicznych.

Przykładowe kierunki: PEDAGOGIKA, PEDAGOGIKA SPECJALNA. Te dwa wymienione kierunki nie wyczerpują informacji o studiach pedagogicznych. Jest kilkanaście specjalności, na których można studiować w Poznaniu (np. DORADZTWO ZAWODOWE I PERSONALNE, RESOCJALIZACJA, SOCJOTERAPIA I PROMOCJA ZDROWIA). Poznaj lepiej kierunki i specjalności pedagogiczne w Poznaniu. Może zainteresują cię również studia na kierunku jednolitym magisterskim: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA.

Kierunki studiów pedagogicznych w Poznaniu 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia pedagogiczne Poznań. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia