Kierunki studiów PoznańStudia pedagogiczneStudia Poznań

Kierunki studiów pedagogicznych na UAM w Poznaniu

Kierunki studiów pedagogicznych to kilkanaście propozycji. Najwięcej znajdą kandydaci, którzy myślą o podjęciu studiów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Wydział Studiów Edukacyjnych UAM przygotował dla maturzystów studia jednolite magisterskie oraz studia licencjacki.

Najpopularniejsze kierunki studiów pedagogicznych to pedagogika, pedagogika specjalna oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Właśnie te kierunki znajdzie kandydat, który chce studiować na UAM w Poznaniu.

Co warto wiedzieć o studiach pedagogicznych?

Studia na kierunku pedagogika specjalna oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna to studia jednolite magisterskie. Nauka na nich trwa pięć lat i kończy się uzyskaniem tytułu magistra. Studia na kierunku pedagogika to w pierwszym etapie studia licencjackie, które trwają trzy lata i kończą się zdobyciem tytułu licencjata. Najczęściej na studiach na kierunku pedagogika spotkać można wiele ciekawych specjalności. np. Doradztwo zawodowe i personalne, Edukacja medialna i zajęcia komputerowe. Wykształcenie zdobyte na studiach licencjackich można poszerzyć w ramach studiów II stopnia magisterskich.

Co proponuje kandydatom Wydział Studiów Edukacyjnych UAM

Oferta kierunków i specjalności na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM należy do jednych z największych w Polsce. Ich listę dla kandydatów na studia prezentujemy poniżej z możliwością zdobycia bardziej szczegółowych informacji po dokonaniu wyboru kierunku lub specjalności.

Kierunki studiów na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM

studia I stopnia i studia jednolite magisterskie

Więcej o propozycjach na stronie Wydział Studiów Edukacyjnych UAM

Więcej informacji o kierunkach pedagogicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia pedagogiczne Poznań. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia