Studia pedagogiczne w Krakowie

Kierunek PEDAGOGIKA to oferta zarówno Uniwersytetu Jagiellońskiego jak i Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Kierunki pedagogiczne można również studiować na uczelniach niepublicznych m.in. Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Uczelnie prześcigają się w propozycjach różnych specjalności. Zanim wybierzesz uczelnię, poznaj lepiej specjalności na studiach pedagogicznych w Krakowie. Może zainteresują cię inne kierunki pedagogiczne w Krakowie: PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA, PEDAGOGIKA SPECJALNA.

Kierunki studiów pedagogicznych w Krakowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia pedagogiczne Kraków. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia pedagogiczne.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia