Kierunki studiów WrocławStudia informatyczneStudia Wrocław

Inżynieria systemów – Politechnika Wrocławska

Studia na kierunku Inżynieria systemów umożliwiają uzyskanie wiedzy kierunkowej i umiejętności przede wszystkim o systemach informatycznych i ich zastosowaniach. Studenci nauczą się projektować i wdrażać systemy, spełniające ustalone wymagania z uwzględnieniem ich bezpieczeństwa, a także poznają ważne klasy takich systemów: systemy Business Intelligence, systemy wspomagania decyzji oraz systemy Internetu rzeczy.

Absolwent kierunku inżynieria systemów będzie przygotowany do pracy w szerokim spektrum podmiotów gospodarczych, nie tylko w dużych firmach, głownie z branży IT i pokrewnych, na stanowiskach inżynierów systemów, projektantów lub analityków biznesowych oraz specjalistów od analiz i wykorzystania danych, ale także do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Studia na tym kierunku przygotował dla kandydatów WYDZIAŁ INFORMATYKI I TELEKOMUNIKACJI PWr

Poznaj inne propozycje kierunków: Politechnika Wrocławska

Materiały: opis kierunku na stronie Uczelni

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stroniestudia informatyczne WrocławInteresujesz się informatyką, nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia informatyczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu

.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia