Zoopsychologia z animaloterapią w Siedlcach

Chcesz w przyszłości zajmować się edukacją i terapią z zakresu animaloterapii? A może wolisz pracować jako specjalista w klinice dla zwierząt, profesjonalnej hodowli lub w ramach własnej działalności?

Studia na kierunku zoopsychologia z animaloterapią ma w swojej ofercie Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach. Prowadzi je Wydział Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach UPH.

Na tych studiach będziesz zdobywać wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy w instytucjach i organizacjach zajmujących się problemami dobrostanu i profilaktyki weterynaryjnej. Zdobędziesz również przygotowanie pedagogiczne niezbędne do prowadzenia terapii z udziałem zwierząt podczas zajęć edukacyjnych oraz terapeutycznych z osobami zdrowymi i z niepełnosprawnością, zgodnych ze standardami animaloterapii.

Perspektywy zawodowe:

  • schroniska dla zwierząt,
  • hotele dla zwierząt,
  • specjalista w gabinecie weterynaryjnym lub klinice dla zwierząt,
  • profesjonalne hodowle zwierząt towarzyszących i gospodarskich,
  • placówki edukacyjne,
  • placówki zdrowia lub pomocy społecznej,
  • placówki wspomagania terapeutycznego,
  • działalność w ramach własnej firmy.

Więcej informacji o kierunkach psychologicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stroniestudia psychologiczne Siedlce. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Siedlcach:

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia