Administracja systemami i aplikacjami – SGGW w Warszawie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prowadzi rekrutację na studia podyplomowe przygotowujące słuchaczy do pracy m.in. w środowiskach sieciowych Active Directory oraz CISCO.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie proponuje kandydatom studia podyplomowe na kierunku “Administracja systemami i aplikacjami” (studia prowadzi Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki SGGW).

Studia przeznaczone są dla osób wiążących swoją karierę w branży informatycznej z administracją systemami komputerowymi. Mają na celu przekazanie kompleksowej i zaawansowanej wiedzy dotyczącej administrowania systemami operacyjnymi Windows oraz wdrażaniem i utrzymaniem popularnych aplikacji, a także konfigurowanie i zarządzanie sieciami komputerowymi w oparciu o technologie CISCO.

Program został tak ułożony aby w studiach mogły uczestniczyć zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane. Studenci poznają systemy Windows Server i Linux, środowiska sieciowe Active Directory i CISCO, a także oraz popularne i kluczowe obecnie aplikacje: MS Exchange, SharePoint, SQL Server oraz język zarządzania systemami operacyjnymi PowerShell.

Więcej informacji na stronie kierunku

SPRAWDŹ INNE STUDIA PODYPLOMOWE W SGGW

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia