Kierunki studiówKierunki studiów KrakówStudia KrakówStudia prawnicze

Administracja – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Kierunek administracja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach to studia, które łączą aspekty prawne, ekonomiczne i organizacyjno-zarządcze funkcjonowania administracji.

Wyróżnikiem kierunku administracja jest dostarczanie studentom wiedzy i umiejętności niezbędnych do skutecznego i profesjonalnego wykonywania zadań, jakie zostały postawione przed współczesną administracją zarówno publiczną, jak i prywatną. Dlatego oferta programowa odzwierciedla interdyscyplinarność zagadnień i złożoność administracji, wymagającej od swych kadr znajomości zagadnień prawnych, finansowych, organizacyjnych itd.

Praca po studiach na tym kierunku

  • administracja rządowa i samorządowa
  • administracja wymiaru sprawiedliwości
  • działy organizacyjno-prawne podmiotów sektora prywatnego
  • firmy ubezpieczeniowe, banki
  • uczelnie wyższe
  • organizacje pozarządowe

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie od lat przygotowuje ciekawą ofertę dla kandydatów na studia. Obejmuje ona kierunki ekonomiczne, które znajdują się na liście top kierunków w kraju – ekonomia, finanse i rachunkowość, ale też i wiele innych budzących żywe zainteresowanie. Analiza uczelni ekonomicznych w Polsce pozwala stwierdzić, że oferta kierunków i specjalności na UEK należy do jednej z najciekawszych.

Strona kierunku: ADMINISTRACJA , Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Dowiedz się więcej o studiach, kierunkach, rekrutacji – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: studia prawnicze w Krakowie. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Prawo w Krakowie

Studia jednolite magisterskie na kierunku prawo należą do jednych z…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Krakowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Krakowie:

Studia w Krakowie

Kierunki studiów w Krakowie

Rekrutacja na studia w Krakowie

Uczelnie Kraków

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia