Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu – rekrutacja, kierunki studiów

Największa uczelnia niepubliczna w regionie radomskim – Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu – edukuje kadry zarządzające w dziedzinach biznesu i administracji. Zobacz, jakie kierunki oferuje!

W ofercie Akademia Handlowa Nauk Stosowanych w Radomiu znajduje się wiele kierunków cieszących się dużą popularnością wśród studentów: m.in. Psychologia, Administracja oraz Informatyka. Wysoki poziom kształcenia na AHNS zapewnia nie tylko wyspecjalizowana kadra dydaktyczna, ale również stworzony specjalnie przez uczelnię Wewnętrzny System Zapewniania Jakości Kształcenia. Uczelnia jest również aktywna na polu naukowym, m.in. w wyniku działania własnego wydawnictwa zajmującego się wydawaniem publikacji o profilu naukowym.

Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów i wykorzystuje nowoczesne metody uczenia, oferuje bowiem również możliwość studiowania on-line, wirtualną bibliotekę oraz wirtualny dziekanat. AHNS oferuje również kursy językowe, w ramach których odbywają się nie tylko ćwiczenia i konsultacje, ale również konwersacje z native speakerami.

Studia I stopnia:

Studia jednolite magisterskie:

Studia II stopnia:

Studia podyplomowe:

Informacje o kierunkach studiów podyplomowych prowadzonych na AHNS w Radomiu można znaleźć tutaj.

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia